“Wat heb jij een leuke baan!” Dat horen onze adviseurs regelmatig als ze op locatiebezoek gaan.
Het klopt ook. Wie krijgt nu de kans om de ene maand zich volledig te verdiepen in een bepaalde diersoort, en de maand erna aan tafel te zitten bij een biovergister?
En dan niet aan de oppervlakte blijven hangen, maar echt de diepte in. Verzamelen van gegevens op papier EN in praktijk. Doorgronden waar een geschil echt om draait. En dat dan helder overbrengen aan de rechter (op schrift en soms ook op zitting).
Niet voor niets dat adviseurs bij STAB over het algemeen langdurig bij de organisatie blijven.

Om de mensen wat meer mee te nemen in het werk van een STAB-adviseur, hebben we daarom een nieuwe rubriek op onze website gepubliceerd: Werken bij STAB.
Interessant voor ieder die met ons te maken krijgt, maar ook zeker voor omgevingsdeskundigen op zoek naar een (nieuwe) uitdaging.
We zoeken momenteel gericht naar een (chemisch) procestechnoloog en een milieukundige met kennis van akoestiek, maar staan ook open voor nieuwe collega’s met een andere achtergrond.
Dus we nodigen je van harte uit om eens op de website rond te kijken en wie weet past STAB ook bij jou!